Brno (CZ)

Náplň práce:

– zajištění plynulého toku materiálu a výrobků dle požadavků,
– příjem materiálu a výrobků dle dodacích listů,
– expedice dle požadavků výroby,
– manipulace a skladování v souladu se skladovými a bezpečnostními předpisy, dodržování metod FIFO – čárový kód SAP,
– práce v systému SAP,
– provádění inventur
– práce s VZV
– práce v nepřetržitém režimu (dlouhý/krátký týden) nebo 3-směnném režimu (volné víkendy)

Očekáváme:

– prokazatelné zkušenosti na pozici skladníka (ideálně v automobilovém průmyslu),
– znalost práce s čárovými kódy výhodou,
– zkušenosti na VZV,
– ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,
– aktivní přístup, ochotu učit se nové věci.