Tomaszow (PL)
Opis stanowiska:
• odpowiedzialność za moduły SAP Finanse/Kontroling
• dostosowywanie SAP modułów CO / FI / AM, w tym testowanie procesów
• wdrażanie / konfiguracja nowych funkcjonalności oraz odpowiednich raportów/zapytań w zarządzanych modułach
• pełnienie podstawowej funkcji w ramach rolloutów SAP, zmian wydań SAP i wdrożeń u klienta
• realizacja analiz ad-hoc i oceny specjalne
• ustalanie i księgowanie wycen CO w grupie spółek
• wsparcie SAP / przetwarzanie komunikatów o błędach oraz komunikatów żądań dla FI/CO/AM
• udzielanie pomocy użytkownikom SAP FI/CO
• szkolenie nowych pracowników FI/CO w SAP
• tworzenie dokumentacji użytkownika SAP FI/CO
Wymagania na danym stanowisku:
• wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub pokrewne
• co najmniej 3 lata doświadczenia we wsparciu modułów finansowych SAP FI/CO / SAP user helpdesk /SAP Keyuser/Konsultant w dziale Finansów/Kontrolingu
• znajomość procesów SAP
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• orientacja na klienta
• dobre umiejętności komunikacyjne
• praca zespołowa i elastyczność
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• możliwość rozwoju zawodowego
• duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku
• premie świąteczne
• pakiet prywatnej opieki medycznej i finansowanie wakacji