Tomaszow (PL)

Obowiązki na danym stanowisku:

  • Koordynacja łańcucha dostaw w prowadzonych projektach z branży automotive;
  • Tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o zapotrzebowanie klientów oraz politykę utrzymywania stanów magazynowych;
  • Monitorowanie aktywności produkcyjnych;
  • Bezpośredni kontakt z klientami/dostawcami w zakresie logistyki w ramach prowadzonego projektu;
  • nadzór wysyłek do klienta zgodnie z harmonogramami EDI;

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego
  • znajomość procesów logistycznych
  • znajomość oprogramowania SAP
  • znajomość reguł Incoterms
  • umiejętność swobodnego posługiwania się pakietem Microsoft Office w szczególności Excel
  • zdolności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • wysokie zdolności organizacyjne w ramach międzynarodowych projektów
  • umiejętność pracy w stresie

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii