Tomaszow (PL)

Do naszego Mega Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko – Specjalista ds. Zakupów Seryjnych.

Twoje zadania:

  • Nadzór nad zakupami surowców produkcyjnych
  • Identyfikacja i wdrażanie działań w zakresie produktywności (produkt/proces)
  • Tworzenie, aktualizowanie i utrzymywanie danych dotyczących zakupów seryjnych w zakładowych systemach ERP (umowy z dostawcami, zamówienia zakupu, ceny itp.)
  • Negocjowanie warunków umów z dostawcami
  • Optymalizacja łańcucha dostaw (MOQ, warunki płatności, warunki dostawy, zarządzanie zapasami konsygnacyjnymi itp.)
  • Uczestniczenie w uruchamianiu nowych projektów
  • Współpraca z Działami: Techniczny, Zakupów oraz Klientem Wewnętrznym

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub zarządzaniem łańcuchem dostaw)
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku przemysłowym (mile widziane w branży Automotive)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Mile widziany również język niemiecki (ale nie jest konieczny)
  • Znajomość systemów ERP (najlepiej SAP)
  • Znajomość technik negocjacyjnych i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • Znajomość zagadnień technicznych dotyczących procesów obecnych w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy w środowisku nowych technologii;
  • Duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością kreowania i wdrażania Własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i dofinansowanie do wypoczynku.
  • Bogaty pakiet socjalny

Czy chciałbyś do nas dołączyć i zostawić swój widoczny ślad w rodzinnej firmie? W takim razie czekamy na Twoją aplikację – bez względu na płeć, narodowość, pochodzenie etniczne i społeczne, religię/wiarę, niepełnosprawność, wiek, orientację seksualną i tożsamość. Wystarczy wysłać nam wiadomość e-mail z aplikacją na adres: damian.witon@mgtindustries.com