Remote

Do naszego MEGAZESPOŁU poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista SAP FI/CO. Jesteśmy międzynarodową firmą z branży Automotive, w której pracują najlepsi specjaliści. Teraz Ty możesz stać się jednym z nich!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność Key user SAP dla modułów Finanse / Controlling
  • Dostosowywanie SAP do modułów CO / FI / AM, w tym testowanie procesów
  • Wdrażanie / konfiguracja nowych funkcjonalności, a także odpowiednich raportów / zapytań w zarządzanych modułach
  • Podstawowa funkcja w ramach rolloutów SAP, zmian wersji SAP i wdrażania projektów klientów
  • Kontrolowanie działań związanych z zamknięciem w kontekście miesięcznego/rocznego zamknięcia/wyceny zapasów
  • Analizy ad hoc i oceny specjalne
  • Określanie i księgowanie wycen CO w grupie przedsiębiorstw
  • Wsparcie SAP / przetwarzanie komunikatów o błędach / komunikatów żądań dla FI/CO/AM za pośrednictwem systemu zgłoszeń
  • Helpdesk użytkownika SAP FI/CO
  • Szkolenie nowych pracowników FI/CO w SAP
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika SAP FI/CO

Jakie są nasze oczekiwania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie we wsparciu SAP w zakresie modułów finansowych FI/CO / SAP user helpdesk / SAP KeyUser w dziale Finansów / Controllingu
  • znajomość procesów SAP
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • orientacja na klienta
  • chęć uczenia się i szybkie rozumienie tekstu
  • umiejętność pracy w zespole i elastyczność

Co oferujemy:

  • Praca zdalna
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca z najlepszymi specjalistami w firmie o najwyższych standardach
  • Bogaty pakiet socjalny

Czy chciałbyś do nas dołączyć i zostawić swój widoczny ślad w rodzinnej firmie? W takim razie czekamy na Twoją aplikację – bez względu na płeć, narodowość, pochodzenie etniczne i społeczne, religię/wiarę, niepełnosprawność, wiek, orientację seksualną i tożsamość. Wystarczy wysłać nam wiadomość e-mail z aplikacją na adres: damian.witon@mgtindustries.com