NAŠE PRÁCE

Pflichtpraktikant (m/w/d) Marketing & Eventmanagement

full time
Feldkirchen, München (DE)

Derzeit suchen wir Dich für unseren Standort Feldkirchen als Pflichtpraktikant (m/w/d) Marketing & Eventmanagement

DEINE AUFGABEN:

  • Du unterstützt uns maßgeblich in der Vorbereitung der Internationalen Zuliefererbörse (IZB) 2022
  • Dafür übernimmst du in Zusammenarbeit mit deinem Betreuer die komplette Vorbereitung der Messe: Standkonzeption, Organisation, Anmeldung, Budgetkontrolle, Kommunikation, etc.
  • Wo nötig steuerst du externe Dienstleister wie Designer, Messebauer, Catering, etc.
  • Bei Interesse und Zeit unterstützt du zudem unser Key Account Management, bspw. bei Kalkulationen, Angeboten und Kundenpräsentationen

DEIN PROFIL:

  • Du studierst Wirtschaftswissenschaften, oder eine ähnliche Fachrichtung – gerne mit Schwerpunkt auf Marketing oder Vertrieb
  • Du bist mindestens im 4. Semester deines Bachelorstudiums, sehr gerne auch bereits im Masterstudium und hast mind. sechs Monate Zeit
  • Du brennst für die Themen Marketing und Eventmanagement/Messeorganisation und bringst idealerweise bereits passende Erfahrungen mit
  • Du arbeitest gerne selbstständig und möchtest zeigen, was in dir steckt – auch bei einem so großen Projekt wie diesem
  • Bestenfalls hast du anschließend die Möglichkeit, die Veranstaltung mitzuerleben und nachzubereiten (Erfolgskontrolle, etc.)

WIR BIETEN:

  •  Ein internationales Familienunternehmen
  • Raum für kreative Ideen
  • flexible Arbeitszeiten
  • wöchentliche Obsttage
  • kostenfreie Getränke
  • Essenszuschuss
  • Entgelt von 900,00€ mtl.
  • MVV Kostenübernahme

Du möchtest die Automobilindustrie kennenlernen und hast Lust mit uns zu wachsen? Dann schick uns doch Deine Bewerbung an  career@mgtindustries.com  oder alternativ über unser  Onlineformular. Wir freuen uns auf Dich.

    Q

    Proč Megatech

    Megatech je zkratka pro nejmodernější technologie, kvalitní výrobky a odborníky. Jsme firma s přibližně 2700 zaměstnanců v 9 zemích světa. Úzce spolupracuje s výrobci automobilů na dokonalých technických řešeních.

    Naše hlavní zaměření: automobilové interiéry. Náš cíl:trvalý růst – nejlépe s odborníky jako jste vy. Protože abychom se i nadále stali lepšími, profesionálnějšími a úspěšnějšími v budoucnosti, hledáme skutečné profesionály. Jistě, očekáváme od vás hodně. Ale na oplátku máme také co nabídnout:

    Naše základní hodnoty

    • Přímo kupředu
    • OBRATNOST A DYNAMIČNOST
    • ANGAŽOVANOST
    • SPOLEČNĚ SILNĚJŠÍ
    • MOTIVACE VÝKONEM

    PŘÍMO KUPŘEDU

    Rozhodni se a jednej!

    V CO VĚŘÍME:

    • Snaha o úspěch
    • Odvaha chopit se příležitosti
    • Odpovědnost za proaktivní jednání

    CO TO PRO VÁS ZNAMENÁ:

    • Vy rozhodujete, kdy je požadována skutečná dokonalost
    • Stanovili jste si osobní cíle
    • Vyvíjíte konstruktivní řešení

    OBRATNOST & DYNAMIČNOST

    Vnímej změnu jako příležitost!

    V ČEM Věříme:

    • Budoucí trendy a potřeby zákazníků
    • Myslíme a jednáme s ohledem na naše zákazníky
    • Vášeň pro inovace

    • Rostete nepřetržitě
    • Jste součástí něčeho velkého
    • Motivujeme vás, abyste převzali iniciativu

    ANGAŽOVANOST

    Převezmi odpovědnost!

    • Proaktivní přístupy
    • Za okraj desky
    • Všechna témata na první pohled

    • Můžete žít zodpovědnost naplno
    • Můžete prokázat odvahu
    • Máte důvěru ze všech stran

    SPOLEČNĚ JSME SILNĚJŠÍ

    Vzájemně se respektujte!

    • Vzájemná motivace
    • Společný jazyk
    • Nejlepší nápady jsou vytvářeny v týmu

    • Respekt v soudržnosti
    • Sdílíme naše znalosti – máte prospěch
    • Jste součástí rodiny MEGATECH

    MOTIVACE VÝKONEM

    Jednej, jako by to byla tvá vlastní firma!

    • Nejlepší vstup pro skvělý výstup
    • Závazek v každé situaci
    • Zaměření na vytváření hodnot pro MEGATECH

    • Zažíváte kulturu zpětné vazby
    • Otevřené uznání za váš úspěch
    • Podpora při dosahování vašich osobních cílů

    Hlasy zaměstnanců

    „Megatech je mladý, dynamický, někdy neuspořádaný, ale vždy vzrušující a přitažlivý. Zejména jako mladý zaměstnanec se zde můžete hodně naučit, pracovat interdisciplinárně a ovlivnit toto ve vzrušujícím odvětví. “- Martin Hahn, Country Manager Brazil

    „Na Megatech se mi obzvlášť líbí, že existují krátké cesty rozhodování a že mohu pracovat velmi samostatně. I když všechno nejde vždy perfektně a museli jsme přežít jedno nebo druhé restrukturalizační opatření, vždy to považuji za novou výzvu. “- Rüdiger Gellert, generální a administrativní expert

    „S Megatech mohu rozvíjet svou kariéru a cítit se zcela podporován. Úspěch lze dosáhnout pouze ve společnosti zaměřené na lidi se zaměřením na průběžné školení. Jsem velmi rád, že mám ve společnosti Megatech mladý a skvělý tým, který sám přebírá odpovědnost a je opravdu motivovaný. “- Rita Rodrigues, manažer kvality

    „Pracuji v IT oddělení a ve skutečně skvělém mezinárodním týmu vysoce kvalifikovaných odborníků s přátelským přístupem. Na této práci se mi líbí, že se nikdy nezastavím a nemám čas zestárnout. Vždy se stane něco nového. Já vždy se mohu naučit nové věci. A co je nejdůležitější, vždy se mohu spolehnout na podporu mého týmu a mého šéfa v případě problémů. Když přemýšlím o Megatech jako o skupině. Opravdu se mi líbí nová energie a moderní styl řízení. Zejména díky Executive Talks se cítím jako součást velké rodiny “. – Robert Papuga, regionální manažer ERP Solutions

    „Práce ve společnosti Megatech mi nabízí mnoho příležitostí. Můžu růst v práci s mnoha odděleními v naší společnosti. Lidé ve společnosti Megatech se zaměřují na vývoj a spolupráci – vytváříme velmi dobrý tým. Jsem ráda, že jsem součástí tohoto týmu. “- Paulina Kaczmarek, asistentka ředitele závodu

    „Když vás baví to, co děláte, jste ochotnější to dělat, a až budete hotovi, budete se svou prací spokojeni.“ – Silvia Rodriguez, obsluha vysokozdvižného vozíku

    „Je motivující pracovat ve společnosti Megatech Marinha Grande, protože cíle se neustále zlepšují a pracovní prostředí je stimulující.“ – Carla Silva, technik údržby

    „Chtěl jsem i nadále zaměřovat svou kariéru na mezinárodní a automobilové prostředí. Připojit se k Megatech považuji za výzvu, protože mám pocit, že mohu profesionálně a osobně růst a rozvíjet se.“ – Borja Perez, programová manažerka

    „Megatech mi umožňuje profesionálně růst, přijímat výzvy a sladit můj osobní a profesionální život. V této společnosti je učení snazší a to mi pomáhá profesionálně růst. “- Jacobo Vázquez, plánovač materiálů

    „Líbí se mi dynamika a vysoké standardy pozice HR manažera, ale především se mi líbí blízkost k lidem a duch týmu, který společně pracuje na dosažení cílů a cílů závodu na první minutu se cítil jako součást tohoto týmu “. – Jose Antonio Gonzalez, HR manažer

    „Líbí se mi dynamika a vysoké standardy pozice HR manažera, ale především se mi líbí blízkost k lidem a týmový duch, který společně pracuje na dosažení cílů a cílů závodu na první minutu se cítil jako součást tohoto týmu “. – Jose Antonio Gonzalez, HR manažer

    „Na této společnosti si nejvíce cením blízkosti lidí a známého obchodního ducha, který je ve společnosti Megatech vždy přítomen. “ – Gonzalo Durán, vedoucí výroby